Пол Мескаль зіграє Шекспіра у новому фільмі Хлої Чжао

Стрічка буде називатися "Гамнет". Пол Мескаль зіграє Вільяма Шекспіра в молодості, в той період коли він та його дружина Агнес втратили свого одинадцятирічного сина Гамнета. Ця втрата буцімто вплинула на написання однієї з найвідоміших трагедій письменника та, власне, дала їй назву — "Гамлет". Життя та творчість Шекспіра були завжди оповиті таємницею і цей сюжет ні в якому разі не можна назвати канонічним.  

В його основі однойменний роман Меггі О'Фаррелл, який вийшов у 2020 році. Книгу, правда англійською мовою, можна купити в українських книжкових крамницях. 

Режисеркою екранізації стане Хлоя Чжао, відома за фільмами "Земля кочівників" та "Вічні". За перший вона отримала два "Оскари", другу супергеройську драму здебільшого розкритикували. У її новому фільмі також зіграє Джессі Баклі ("Чоловічий рід"). 

Ось, що з приводу їхньої колаборації сказав сам Мескаль: "Ця книга ["Гамнет"] — вона просто спустошлива. Я не можу дочекатися. Якби я сказав молодшій версії себе, що це буде [зйомка] цього року, я б не повірив. Очевидно, я знімався у фільмі з Джессі раніше ["Втрачена донька"], але ми ніколи не ділили екран чи робочий процес разом. Я думаю, що вона одна з наших сучасних великих. А Хлоя — це та людина, з якою я не можу дочекатися, щоб потрапити в бур’ян і проникнути в голови цих персонажів". 

Один з крайніх чудових фільмів з Полом Мескалем — "Усі ми чужі" ("All of Us Strangers") — вийшов у 2023-му. Його вже можна подивитися онлайн.  

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее