"Дикий робот": трейлер мультфільму про робота, який вчиться розуміти тварин. Один з небагатьох оригінальних анімаційних проєктів сьогодення

Опубліковано другий, довший трейлер мультфільму "Дикий робот" — комедійної, втім, щемкої історії про робота, на ім'я ROZZUM unit 7134 або просто "Роз", який зазнав аварії на безлюдному, але наповненому життям острові й почав дослідження навколишнього середовища. Дослідження ж поступово перетворилося на знайомство із новими друзями (наприклад, лисицею) та відповідно на відкриття нових сторін електронної душі "Роза". 

Режисером та сценаристом "Дикого роботу" став Кріс Сандерс, відомий за мультфільмами "Ліло і Стіч", "Як приборкати дракона" та "Сімейка Крудсів". Створювалася його нова робота під крилом студії DreamWorks Animation. Й звернути увагу тут треба на те, як мультфільм намальовано. 

Ось слова самого Сандерса: "У цій конкретній історії, де шматок високих технологій загубився в дикій місцевості, стало неймовірно важливим, щоб вона [дика місцевість] належним чином резонувала з Розом. Я багато думав про це: до цього моменту ми отримували всі ці чудові подарунки від CG [комп'ютерної графіки]. Але ми також втратили контакт із тим аналоговим тлом ручної роботи, яке було таким прекрасним, резонансним і просто емоційним". 

Автор продовжив: "Ми робимо все можливе, щоб це виглядало органічно. І ми опинилися в потрібному місці в потрібний час. DreamWorks знову досягли чудових успіхів у створенні ілюстрованих світів. Це стилус замість пензля, але цей стилус тримає людська рука і наше небо, наші дерева, усе було намальовано. Те, що ми справді зараз маємо — це комп’ютерний робот, який входить у світ, намальований вручну, і одна із захопливих речей, які ми робили протягом усієї історії... полягає в тому, що чим більше часу Роз проводить в дикій природі, тим більше змінюється її [робот говорить жіночим голосом] зовнішність. На ній з’являються вм’ятини та подряпини, на ній з’являється пліснява, цвіль й всілякі дрібниці. Вона дуже швидко також стає розписаною вручну поверхнею. І тепер вона також належить до дикої місцевості з тваринами".

У 2022 році вийшов один з найкращих мультфільмів останніх років, "Кіт у чоботях 2: Останнє бажання", й вже там було видно, що DreamWorks Animation змінили підхід до, власне, анімації. Вона стала менш комп'ютерною й більш олдскульною. Що зіграло тільки в плюс. 

У випадку із "Диким роботом" автори провернули той самий фокус, навіть поглибивши його. 

Вихід мультфільму назначено на 27 вересня. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее