Стала відома назва нового альбому Beyoncé. Він вийде наприкінці березня

Платівка буде називатися "Cowboy Carter". Вона вийде 29 березня і стане другим актом після альбому "Renaissance" у триактному проєкті співачки, який вона "записувала протягом трьох років під час пандемії". Про це повідомляє Pitchfork. 

Альбом "Renaissance" — або "Act I: Renaissance" — був зроблений на межі хаусу та диско. На "Cowboy Carter" Beyoncé опанувала музику кантрі. Власне, про випуск нової платівки співачка повідомила в рамках останнього Супербоулу. Тоді ж були опубліковані два нових трека: “16 Carriages” та “Texas Hold ’Em”. Їх можна послухати нижче. 

Пісня "Texas Hold 'Em" дебютувала на вершині чарту Hot Country Songs, зробивши Beyoncé першою темношкірою жінкою з кантрі-піснею номер один в історії Billboard.

 

 

16.04.2024
А ще тизер нового сольного альбому Jamie xx, який має вийти пізніше цього року. Нагадаємо, що останній сольний альбом продюсера, діджея та учасника гурту the xx називався "In Colour" та вийшов у 2015...
Далее
16.04.2024
Легендарна співачка, лідерка гурту Hole, ситуативна акторка ("Людина на Місяці") та вдова Курта Кобейна Кортні Лав ніколи особливо не морочилася щодо того, що каже. Відомі її сварки в 90-х із Мадонною...
Далее