Lil Nas X опублікував новий трек

Пісня називається "Where Do We Go Now?". Lil Nas X повідомив про це в X та супроводив новину загадковою фразою: "Хороші новини, я випускаю нову музику, яка метчиться з вашою депресією". Всього два тижні тому музикант поділився ще одним треком: провокаційним "J Christ", у музичному відео до якого він постав у образі Христа.  

Це перші сингли Lil Nas X за два роки. Вони увійдуть до нового альбому співака та одночасно нагадаються про Lil Nas X перед прем'єрою документальної стрічки про нього "Lil Nas X: Long Live Montero", вихід якої заплановано 27 січня на HBO. 

Коли вийде новий альбом репера, поки не відомо. 

 

Tags: Lil Nas X
26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее