Всесвіт серіалу "Офіс" буде доповнений новим шоу

Серіал "Офіс" (американська версія) стартував у 2005 років та протримався 9 сезонів. Загалом шоу отримало 42 номінації на "Еммі", виграло злочинно малу кількість — 5 статуеток, запустило кар'єри Стіва Карелла, Джона Кразінські, Еда Гелмса та багатьох інших. Серіал закінчився десять років тому, втім, він досі привертає людей: хтось хоче передивитися, хтось познайомитись із командою паперової компанії Dunder Mifflin з містечка Скрентон. 

Нещодавно пранки та кумедні ситуації з "Офісу" завірусилися у Tik-Tok. 

Зараз стало відомо, що автор серіалу Грег Деніелс разом із колегою Майклом Команом ("Натан для тебе") готують новий також псевдодокументальний серіал, події якого будуть розгортається у світі "Офісу". Вони не просто його розробляють: шоу було придбано стрімнговим сервісом Peacock. 

Головні ролі у поки що безіменному проєкті Деніелса та Комана зіграють ірландський актор Донал Глісон ("Кролик Петрик") та італійка Сабріна Імпаччіаторе з 2 сезону серіалу "Білий лотос".

Синопсис згідно з пресрелізом Peacock звучить так: "Документальна команда з "Офісу" повертається до роботи, шукаючи нову тему, коли вони виявляють вмираючу історичну газету Середнього Заходу, яку видавець намагається відродити за допомогою волонтерів-репортерів".

Паралелі очевидні: паперова компанія Dunder Mifflin в "Офісі" намагалася продавати папір в епоху стрімкого розвитку цифрових технологій; короткий опис нового серіалу свідчить, що скоріш за все торкатиметься він теми існування традиційних медіа та збереження етики в умовах технологічного прогресу.

Дати виходу серіалу поки немає.  

 

29.05.2024
Стала відома дата виходу в український прокат фільму "Конотопська відьма". Стрічка була знята вже за часів повномасштабного вторгнення та експлуатує народний сюжет (чи мем), що з'явився ще в першій по...
Далее
28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее