Студія Warner Bros. готує до виходу новий фільм з всесвіту "Володаря перснів". За участі Пітера Джексона

Як повідомляє Variety, студія Warner Bros. у 2026 році випустить перший із нової серії фільмів з всесвіту "Володаря перснів" Толкіна. Режисер оригінальної трилогії Пітер Джексон та його партнери по написанню сценаріїв Френ Уолш й Філіппа Боєнс спродюсують стрічку та за словами генерального директора Warner Bros. Discovery Девіда Заслава "будуть залучені на кожному етапі" її створення.

Наразі проєкт знаходиться на ранніх стадіях розробки сценарію. Втім, вже відома назва, "Володар перснів: Полювання на Голлума", та відповідно певна сюжетна канва: фільм буде зосереджений на персонажі Енді Серкіса. Він же стане режисером стрічки та знову зіграє персонажа з назви. 

Для Warner Bros. Discovery "Володар перснів" — один з найуспішніших й відповідно найцінніших та найбезпечніших активів. Тому не дивно, що вони до нього повернулися. Тим паче коли в конкурентів провалюються оригінальні фільми й під загрозою опиняються цілі франшизи. 

Присутність Пітера Джексона гарантує прихильність та зацікавленість фанатів. А як показала ситуація із серіалом Amazon "Володар перснів: Персні влади" це дуже прискіпливі люди, які можуть зіпсувати свято дуже високобюджетному проєктові.  

 

Lord of the Rings

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее