Трейлер фільму "Незнайомці: Частина перша": приквелу горору про трійцю вбивць у масках, які полювали за Лів Тайлер

Опубліковано трейлер фільму "Незнайомці: Частина перша" — слешеру про трьох незнайомців в моторошних масках, які намагаються вполювати молодих чоловіка та жінку. Жертви випадкові. Парочка — Майя та Райан — їхали на нове постійне місце проживання десь на тихоокеанському узбережжі США, але їх машина зламалася в орегонській глушині. Далі вони вирішують зняти будиночок на Airbnb. Ніч обидва переживуть навряд чи.  

Стрічка "Незнайомці: Частина перша" — насправді третій фільм у серії "Незнайомці", яку започаткував режисер та сценарист Брайан Бертіно у 2008 році однойменним чудовим фільмом із Лів Тайлер у головній ролі. Та картина й досі може налякати. У 2018-му вийшло не дуже вдале продовження "Незнайомці: Жорстокі ігри". 

Таким чином, фільм Ренні Харліна ("Міцний горішок 2") "Незнайомці: Частина перша" — спроба перезавантажити серію і започаткувати цілу трилогію: якщо звичайно перша частина буде успішною. 

Головні ролі тут грають маловідомі Меделін Петш (серіал "Рівердейл") та Фрой Гутьєррез. 

Хронологічно "Незнайомці: Частина перша" позиціюється як приквел до фільму 2008 року. 

В український прокат стрічка вийде 11 липня. 

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее