Надихнувся Стусом. Володимир Дантес випустив кліп на пісню "Я залишусь молодим". Його зняла Таню Муіньо

"Порадили читати Книги Стуса Василя, Щоби знати хто є я", — співає Володимир Дантес у своїй новій пісні "Я залишусь молодим". Попсцена України відкриває для себе класику української літератури. Як може. Режисеркою кліпу стала відома Таню Муіньо. Вона працювала із Lil Nas X, Foals, Гарі Стайлзом, Лені Кравіцом та багатьма іншими.  

Муіньо зазвичай бере хореографією та жвавою камерою. В цьому плані "Я залишусь молодим" нічим не відрізняється від попередніх робіт режисерки. Хоча тут працював не її постійний оператор Нікіта Кузьменко (він за кордоном), а місцевий хлопець Борис Борисов.   

В енергійній пісні Дантес спробував перевигадати себе "бо саме зараз варто об’єднуватись навколо себе та одне одного".

"Я почав читати вірші Василя Стуса, хоча багато хто з мого оточення стверджував, що вони складні. Але мені здались неймовірними. Тому я і захотів написати щось на його вірші", — додав співак. 

У кліпі наче відображається внутрішня боротьба Дантеса між його "правильною" та боязкою версією та рішучою й дикою. 

 

16.04.2024
А ще тизер нового сольного альбому Jamie xx, який має вийти пізніше цього року. Нагадаємо, що останній сольний альбом продюсера, діджея та учасника гурту the xx називався "In Colour" та вийшов у 2015...
Далее
16.04.2024
Легендарна співачка, лідерка гурту Hole, ситуативна акторка ("Людина на Місяці") та вдова Курта Кобейна Кортні Лав ніколи особливо не морочилася щодо того, що каже. Відомі її сварки в 90-х із Мадонною...
Далее