Lorde записала кавер на “Take Me to the River”. Для альбому-трибьюту Talking Heads

Новозеландська співачка Lorde записала кавер на пісню "Take Me to the River". Вона увійде до альбому-трибьюту Talking Heads, який для легендарного гурту готується під крилом кінокомпанії A24. Останні у 2023-му випустили у кінопрокат оновлену на честь 40-річчя версію концертного фільму "Stop Making Sense", який для Talking Heads у 1983-му зняв режисер Джонатан Демме ("Мовчання ягнят").

У 2024-му настала черга альбому каверів. Платівка називається "Everyone’s Getting Involved: A Tribute to Talking Heads’ Stop Making Sense". На альбомі, окрім Lorde, будуть кавери від Майлі Сайрус, Paramore, Teezo Touchdown та інших.

Взагалі оригінальну версію "Take Me to the River" написав (у співавторстві з Тіні Ходжесом) і видав у 1974 році не менш легендарний соул-співак та сонграйтер Ел Грін. Talking Heads зробили свій кавер 1978-му та включили його до великого альбому "More Songs About Buildings and Food", а потім й до концертного фільму "Stop Making Sense". 

Версія Lorde може відкрити пісню новим поколінням слухачів.  

 

16.04.2024
А ще тизер нового сольного альбому Jamie xx, який має вийти пізніше цього року. Нагадаємо, що останній сольний альбом продюсера, діджея та учасника гурту the xx називався "In Colour" та вийшов у 2015...
Далее
16.04.2024
Легендарна співачка, лідерка гурту Hole, ситуативна акторка ("Людина на Місяці") та вдова Курта Кобейна Кортні Лав ніколи особливо не морочилася щодо того, що каже. Відомі її сварки в 90-х із Мадонною...
Далее