Куди піти на День святого Валентина? Пропонуємо декілька варіантів

Цього року День святого Валентина припав на середу. До цього свята ставляться по-різному, але провести приємно час зі своїм партнером чи партнеркою ніколи не завадить. Хоч в середу, хоч в п'ятницю, хоч на вихідних.

 

Пропонуємо декілька варіантів культурного дозвілля:

 

  • Триває прокат романтичної добірки від Takflix "Любов варта всього", в рамках якої можна побачити чотири новітні українські короткометражки, зняті вже після повномасштабного вторгнення. Вони торкаються теми романтичних стосунків та показують їх через призму актуальних переживань пов'язаних з війною.  

 

  • В український прокат виходить фільм "Смак пристрасті" — витончена романтична драма, події якої розгортаються у сільській Франції XIX століття. Жюльєт Бінош грає надзвичайно обдаровану кухарку. Бенуа Мажімель — власника замку та гурмана, для якого вже 20 років готує героїня Бінош. Він закоханий у неї. Вона хоче зберегти свою незалежність. Обидва висловлюють свої почуття через створення надзвичайних страв. 

 

  • Також в український прокат обмеженою кількістю сеансів виходить естетська романтична драма Тодда Гейнса "Керол", в якій Кейт Бланшетт та Руні Мара розігрують палке кохання. Події відбуваються у Нью-Йорку 1952 року, а значить на шляху у жінок стануть дурість та забобони.   

 

  • Українська комедія "Уроки толерантності" не останнього нашого режисера Аркадія Непиталюка також стартує в прокаті й також торкається теми кохання до розуміння якого треба дорости. У центрі уваги звичайна родина (мама-вчителька, папа-безробітний, діти). Щоб підтримати себе матеріально вони зголошуються стати учасниками програми з євроінтеграції "Уроки толерантності". В рамках якої прийдеться вчитися розуміти інших. 

 

На додачу до кіно пропонуємо ще й декілька виставкових варіантів:

 

  • В київському Музеї української діаспори 15 лютого о 17:00 відкривається виставка "Українці на Монмартрі", де будуть презентовані твори українських художників-емігрантів XX ст. із власної колекції Музею української діаспори, Національного художнього музею України (НАМУ) та приватних зібрань.

 

  • В Малій галереї Мистецького арсеналу триває виставка "Висвітлення", відомого українського репортажного та вуличного фотографа Михайла Палінчака. Назва говорить сама за себе: виставка присвячена висвітленню війни: військові, цивільні, унікальні деталі, з яких складається історія.  

 

  • В DYMCHUK GALLERY проходить виставка "Bus Stop", авторства групи митців EtchingRoom1. Тематично виставка крутиться навколо відчуття, коли рутинне життя в результаті певних подій зупиняється і душа та тіло людини відчувають порожнечу. 

 

  • В Музеї шістдесятництва триває виставка художніх робіт та ескізів моделей одягу Любові Панченко "Останній подарунок". Частина з них вважалася втраченою, зокрема повний цикл ілюстрацій до "Тіней забутих предків".

 

28.03.2024
Міжнародний кінофестиваль Миколайчук OPEN, який відбудеться в цьому році вже втретє, потихеньку обростає цікавими прем'єрами. Нещодавно стало відомо, що в рамках фестивалю відбудеться українська прем'...
Далее
26.02.2024
Кінокомпанія "Артхаус Трафік" оголосила склад своєї нової ретроспективи. Як і взимку на глядачів чекають три фільми: "І все ж Лоранс" Ксав’є Долана, "Сором" Стіва Макквіна та "13 убивць" Такасі Мііке.
Далее
31.01.2024
Добірка має назву "Любов варта всього". Вона складатиметься з чотирьох короткометражних фільмів, що були зняті вже після повномасштабного вторгнення. Дистрибуційна схема наразі така: починаючи з 7 лют...
Далее