Добірка українського романтичного короткого метру виходить спочатку в прокат, а потім на Takflix

Добірка має назву "Любов варта всього". Вона складатиметься з чотирьох короткометражних фільмів, що були зняті вже після повномасштабного вторгнення. Дистрибуційна схема наразі така: починаючи з 7 лютого "Любов варта всього" почне ширитись українськими містами у вигляді спеціальних подій за участі авторів (Кінотеатр "Жовтень", кіно42, ART AREA ДК, Forum Lviv і так далі), потім планується невеличкий кінопрокат, а з 22 лютого добірка з'явиться на Такфліксі. 

Список фільмів виглядає таким чином:

"Як це було" Даміана Коцура та Анастасії Солоневич — про дівчину, яка після початку великої війни переїхала з Києва в Берлін і тимчасово повернувшись додому, коли бойові дії навколо столиці вщухли, зрозуміла, що життя тут пішло далі і вона за ним навряд чи встигне. 

"Поки тут тихо" Олени Подолянко і Новруза Хікмета — про пару (дівчину і хлопця), які втекли від війни фізично — в Ужгород, але не ментально: думки про війну не заблокувати, як не намагайся. 

"Войси з Бахмуту" Ігоря Бабаєва — про іноземну кореспондентку, яка знаходячись в напівоточеному ворогом Бахмуті, намагається відновити близькість. В голосових повідомленнях вона розповідає про побачене. 

"Лелеки завжди повертаються додому" Ґали Козютинської — перлина добірки. Це проста історія про хлопця та дівчину, які методично, не поспішаючи відновлюють стару хату десь в Карпатах. Минуле вони ось-ось замінять світлим майбутнім. Але війна добирається і до них.   

 

28.03.2024
Міжнародний кінофестиваль Миколайчук OPEN, який відбудеться в цьому році вже втретє, потихеньку обростає цікавими прем'єрами. Нещодавно стало відомо, що в рамках фестивалю відбудеться українська прем'...
Далее
26.02.2024
Кінокомпанія "Артхаус Трафік" оголосила склад своєї нової ретроспективи. Як і взимку на глядачів чекають три фільми: "І все ж Лоранс" Ксав’є Долана, "Сором" Стіва Макквіна та "13 убивць" Такасі Мііке.
Далее
13.02.2024
Цього року День святого Валентина припав на середу. До цього свята ставляться по-різному, але провести приємно час зі своїм партнером чи партнеркою ніколи не завадить. Хоч в середу, хоч в п'ятницю, хо...
Далее