"Коли помирає імперія?". Френсіс Форд Коппола шукає відповідь в трейлері фільму "Мегалополіс"

Опубліковано трейлер фільму "Мегалополіс" — довгобуду легендарного режисера, в який він вклав 120 мільйонів доларів власних грошей і про який написав у своєму Instagram: "Найкраща робота, якою я коли-небудь мав честь керувати". Після перегляду трейлеру можна як мінімум сказати, що це наймасштабніший фільм Копполи після "Апокаліпсису сьогодні". 

Взагалі, сприйняття "Мегалополісу" змінювалось протягом часу. З певного скепсису змішаного з очікуванням на самому початку, коли режисер тільки оголосив проєкт. Потім, коли ми отримали перші й змішані відгуки з закритого перегляду для своїх, очікування посилилося. Нещодавній тизер звів скепсис майже нанівець й дав зрозуміти, що на нас чекає щось серйозне. І ось більш менш повноцінний трейлер показав грандіозність задуму Копполи: римський епос, сучасний мегаполіс, політична боротьба, якийсь метеорит з неба, ожилі статуї, філософські концепції. Творець вирішив поговорити про все й одразу. 

На додачу видно, що кожен долар був витрачений за призначенням. 

Прем'єра фільму відбудеться в Каннах 16 травня. Відгуки, скоріш за все, будуть варіюватися від захоплених до критичних. Як завжди буває з такими стрічками. Варто пригадати хоча б "Древо життя" Терренса Маліка, в якому автор також хотів зафіксувати своє бачення світу.    

Головні ролі в "Мегалополісі", нагадаємо, зіграли: Адам Драйвер, Джанкарло Еспозіто, Наталі Еммануель, Обрі Плаза, Шайа ЛаБаф, Джон Войт, Джейсон Шварцман, Талія Шайр, Грейс ВандерВаал, Лоуренс Фішберн, Кетрін Хантер та Дастін Хоффман.

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее