Через висловлювання щодо Ізраїлю та України. Звукозаписуюча компанія BMG розірвала контракт із Роджером Вотерсом

Один з засновників та основних сонграйтерів легендарного гурту Pink Floyd давно поводить себе як корисний ідіот. Він публічно виправдовує повномасштабне вторгнення РФ в Україну, виступає на концертах із антисемітськими заявами та принижує своїх колишніх колег. Все це на регулярній основі. 

Керівництву звукозаписувальної компанії BMG це явно набридло і вони вирішили розірвати, підписаний у 2016 році, контракт із музикантом. Компанія навіть відмовилася від запланованого на 2023-й випуску заново записаної версії великого альбому Pink Floyd "Dark Side of the Moon". Тобто колеги Вотерса по гурту також страждають. 

BMG — одна з найбільших компаній у своїй сфері. Її головний офіс знаходиться в Німеччині, хоча половиною акцій володіє Sony Music.   

 

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее