Через висловлювання щодо Ізраїлю та України. Звукозаписуюча компанія BMG розірвала контракт із Роджером Вотерсом

Один з засновників та основних сонграйтерів легендарного гурту Pink Floyd давно поводить себе як корисний ідіот. Він публічно виправдовує повномасштабне вторгнення РФ в Україну, виступає на концертах із антисемітськими заявами та принижує своїх колишніх колег. Все це на регулярній основі. 

Керівництву звукозаписувальної компанії BMG це явно набридло і вони вирішили розірвати, підписаний у 2016 році, контракт із музикантом. Компанія навіть відмовилася від запланованого на 2023-й випуску заново записаної версії великого альбому Pink Floyd "Dark Side of the Moon". Тобто колеги Вотерса по гурту також страждають. 

BMG — одна з найбільших компаній у своїй сфері. Її головний офіс знаходиться в Німеччині, хоча половиною акцій володіє Sony Music.   

 

17.07.2024
Про це легендарна співачка повідомила у своєму Instagram. Мадонна написала: "Мені потрібно багато Bandz, щоб зробити це………..ОКЕЙ", – й додала: "Історія мого життя". На фото співачка сидить поруч із др...
Далее
16.07.2024
Рок-гурт Tenacious D, що складається із вокаліста та гітаріста Джека Блека та бек-вокаліста й основного гітариста Кайла Ґесса існує з 1994 року паралельно із насиченою кінокар'єрою, власне, Блека (в н...
Далее