Оголошено журі міжнародної програми Docudays UA

Міжнародна програма Docudays UA називається DOCU/СВІТ. В рамках цієї секції українського фестивалю документального кіно демонструють та оцінюють "фільми креативної документалістики, в яких етичні та правові проблеми розкриваються за допомогою виразних художніх засобів". Так, у 2023-му головну нагороду програми отримала чудова стрічка Аліси Коваленко "Ми ніколи не згаснемо".

У 2024-му до складу журі DOCU/СВІТ увійшли:

- Джеймс Берклаз-Льюїс. Співголова програмного відділу Visions du Réel та програмер Вевейського міжнародного фестивалю смішного кіно. До цього Джеймс був загальним координатором Міжнародного фестивалю кіно про права людини (FIFDH) у Женеві та членом програмної команди Невшательського міжнародного фестивалю фантастичного кіно.

- Марина Степанська. Українська режисерка та сценаристка, відома за чудовим фільмом "Стрімголов" 2017 року випуску. На додачу Марина написала сценарій підліткової драми "Назавжди-назавжди", режисеркою якої стала відома за своїми рекламними роботами Анна Бурячкова. Фільм вийде в прокат у 2024-му. 

- Александр Маріонно. Починав із роботи у продакшн-компанії, яка займається інституційними фільмами. Потім був випусковим редактором документального відділу France 2 у напрямі "Суспільство". У 2017 році створив і курував перший сезон напряму «25 відтінків документалістики». У 2021 році приєднався до Arte, де пізніше був призначений головою напряму міжнародної копродукції у Відділі суспільства та культури.

Цього року Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться у 21 раз і пройде з 31 травня по 9 червня у Києві та частково — онлайн. 

 

"Docu/Світ"

18.07.2024
Про це повідомляє NV. Виставка під назвою "Її очима" відкриється 19 липня в Національному музеї Тараса Шевченка. На ній будуть представлені роботи трьох українських фотографок: Анастасії Вербової (Ins...
Далее
11.07.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням LB.ua — видавництво, в якому Макс Левін працював 10 років. Нагадаємо, що цього видатного українського репортажного, військового фотографа росіяни вбили на сам...
Далее
08.07.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Facebook видавництва Vivat. Книга під назвою "Залізний генерал. Уроки людяності" та авторства Людмили Долгоновської очікується до виходу 19 серпня. Окрім п...
Далее