Джонні Марр заборонив Дональду Трампу використовувати пісні The Smiths під час своїх виступів

Легендарний гітарист та співзасновник культового британського гурту The Smiths жорстко відреагував на використання у плейлісті Дональда Трампа пісні "Please Please Please Let Me Get What I Want" (вона входить до компіляцій The Smiths "Hatful of Hollow" та "Louder Than Bombs"). У своєму пості в соціальній мережі X (колишній Twitter) Марр написав: "Ааа… добре… окей. Я ніколи за мільйон років не міг подумати, що це може статися. Вважайте, що це лайно просто зараз прикрито..".

Трамп використав "Please Please Please Let Me Get What I Want" під час свого виступу у Південній Дакоті. Політик постійно ставить пісні відомих виконавців, серед яких: Rihanna, the Rolling Stones, Aerosmith, Prince, David Bowie, щоб розігріти натовп перед промовою. Плюс — не можна не помітити зв'язок назви ("Please Please Please Let Me Get What I Want") із власне бажанням Трампа вдруге зайняти офіс в Овальному кабінеті. 

Всі музиканти та представництва тих музикантів, які вже померли завжди засуджували використання їхніх пісень політиком. Втім, зупинятись він навряд чи планує. 

 

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее