Олівія Родріґо випустила кліп на пісню "Obsessed". В ньому вона розбирається із колишніми свого хлопця

Пісня "Obsessed" входить до розширеної версії другого альбому співачки "Guts" (одна з найкращих платівок минулого року), який називається "Guts (Spilled)". У написанні треку брала участь Енні Кларк, також відома як St. Vincent.

Це знайомий нам по минулим записам Родріґо енергійний попрок із прилипливим приспівом на важливу тему: колишні твого коханця. 

Власне в кліпі, який зняв Мітч Райан, співачка опиняється на своєрідному конкурсі краси — конкурсі колишніх. Це підкреслено написами на стрічках, які носять дівчата: "Міс думала, що вона єдина", "Міс теж думала, що вона єдина", "Міс 2 літа тому" і так далі. На відміну від колишніх, співачка вдягнута у чорне та є кимось на кшталт ведучої конкурсу. 

 

16.04.2024
А ще тизер нового сольного альбому Jamie xx, який має вийти пізніше цього року. Нагадаємо, що останній сольний альбом продюсера, діджея та учасника гурту the xx називався "In Colour" та вийшов у 2015...
Далее
16.04.2024
Легендарна співачка, лідерка гурту Hole, ситуативна акторка ("Людина на Місяці") та вдова Курта Кобейна Кортні Лав ніколи особливо не морочилася щодо того, що каже. Відомі її сварки в 90-х із Мадонною...
Далее