Олівія Родріґо випустила кліп на пісню "Obsessed". В ньому вона розбирається із колишніми свого хлопця

Пісня "Obsessed" входить до розширеної версії другого альбому співачки "Guts" (одна з найкращих платівок минулого року), який називається "Guts (Spilled)". У написанні треку брала участь Енні Кларк, також відома як St. Vincent.

Це знайомий нам по минулим записам Родріґо енергійний попрок із прилипливим приспівом на важливу тему: колишні твого коханця. 

Власне в кліпі, який зняв Мітч Райан, співачка опиняється на своєрідному конкурсі краси — конкурсі колишніх. Це підкреслено написами на стрічках, які носять дівчата: "Міс думала, що вона єдина", "Міс теж думала, що вона єдина", "Міс 2 літа тому" і так далі. На відміну від колишніх, співачка вдягнута у чорне та є кимось на кшталт ведучої конкурсу. 

 

10.07.2024
Пісня схожа одночасно на сольний альбом Ромі "Mid Air" та останній альбом Джессі Вейр "That! Feels Good!". Тобто "Lift You Up" — це духопідйомний літній хаус, музика якої зараз не вистачає. Продюсером...
Далее
02.07.2024
Південнокорейський гурт BTS вважається однією із найпопулярніших k-pop формацій сучасності. Станом на 2023 рік вони продали 40 мільйонів копій своїх альбомів: найвищий показник в музичній історії краї...
Далее