Копальні тимчасово окупованого Соледару тепер можна відвідати у Minecraft. А ще задонатити на відбудову гімназії

Про це повідомляє United24. За лінком можна подивитися тизер гри та перейти до сервера.

Власне, United24 разом із французьким розробником ігор Endorah відтворили знамениті соляні копальні Соледара у Minecraft. Ціль ініціативи — зібрати гроші на відбудову Великокостромської гімназії у Дніпропетровській області, яка була зруйнована росіянами у жовтні 2022 року. Там навчалися 250 дітей.

І ще просто пограти та виграти цінні призи: ігрову консоль XBox Series X, пачки солі "Міць. Українська кам'яна" з підписом Володимира Зеленського, подарункові картки для Twitch. 

У відпрацьованих соляних шахтах Соледару на глибині 300 метрів існує цілий лабіринт тунелів, а ще санаторій "Соляна симфонія", футбольне поле, настінні візерунки, скульптури. Все це було ретельно перетворено у Minecraft на 500 кілометрів тунелів та 16 локацій із всілякими історіями. Консультували розробників колишні працівники копалень: один з них навіть намалював по пам'яті карту, згідно з якою потім працювали французи. 

Збір коштів на відбудову гімназії буде відбуватиметься через ігровий процес. Ось пояснення від United24: "Твоє завдання — пройти шахти та зібрати всі соляні кристали за найкоротший час. На своєму шляху ти зустрінеш відомих українців та світових знаменитостей, які більше розкажуть про це дивовижне місце. У віртуальних шахтах Соледара тебе супроводжуватимуть персонажі амбасадорів UNITED24: засновник Virgin Group Річард Бренсон, лауреат Нобелівської премії в галузі фізіології або медицини Пол Нерс, актор Міша Коллінз, боксер Олександр Усик, астронавт Скотт Келлі, футболіст Олександр Зінченко, актриси Кетрін Винник та Іванна Сахно. А також Степан — реальний працівник солевидобувного підприємства "Артемсіль" з десятирічним стажем. Грай, зустрінь персонажів амбасадорів, донать і отримай свого персонажа".

Окрім просвітницької та волонтерської функції, ініціатива стає в ряд подібних собі: віртуального відтворення знищенних або окупованих українських топонімів, що приходять на заміну реальним місцям на карті. 

 

MinecraftMinecraftMinecraftMinecraftMinecraftMinecraft

18.07.2024
Про це повідомляє NV. Виставка під назвою "Її очима" відкриється 19 липня в Національному музеї Тараса Шевченка. На ній будуть представлені роботи трьох українських фотографок: Анастасії Вербової (Ins...
Далее
11.07.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням LB.ua — видавництво, в якому Макс Левін працював 10 років. Нагадаємо, що цього видатного українського репортажного, військового фотографа росіяни вбили на сам...
Далее
08.07.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Facebook видавництва Vivat. Книга під назвою "Залізний генерал. Уроки людяності" та авторства Людмили Долгоновської очікується до виходу 19 серпня. Окрім п...
Далее