OpenAI оновили свій ШІ. Модель GPT-4o працює з мовою, текстом та відео

Під час прямої трансляції зі штаб-квартири компанії в Сан-Франциско в понеділок Міра Мураті, головний технічний директор OpenAI, оголосила, що ChatGPT працюватиме на основі нової, більш потужної моделі ШІ під назвою GPT-4o. Модель буде доступна як для безплатних, так і для платних користувачів ChatGPT через нову програму для комп’ютера, а також через існуючу програму для мобільних пристроїв і вебверсію.

Літера "о" в назві GPT-4o означає слово "omni", тобто "всезнаючий" або "всемогутній".  

По факту нейромережа тепер чує та бачить у реальному часі та реагує з емоціями схожими на людські. Під час демонстрацій нова версія ChatGPT була здатна до швидких (реакція на аудіоподразники займає 320 мілісекунд: по суті як у людини), природних голосових розмов, розуміння емоційних сигналів й відображення власних емоційних реакцій (хоча вони й звучать дещо награно). Тобто нейромережа відтепер може імітувати, наприклад, флірт. 

У демонстраціях Мураті та інші співробітники OpenAI вели швидкі розмови з ChatGPT, який спритно відповідав живим й виразним жіночим голосом та не відставав, коли його переривали.

(відео про собачку)

(відео про розуміння оточення та висновки щодо роботи)

 

ChatGPT використовував різні емоційні тони під час розмови та інколи відповідав так, ніби відчував власні почуття. Коли співробітник OpenAI сказав, що він говорив про те, наскільки "корисним і дивовижним" є чат-бот, той кокетливо відповів: "О, перестань, ти змушуєш мене червоніти".

У дописі у своєму блозі генеральний директор OpenAI Сем Альтман підкреслив важливість нового інтерфейсу. "Це відчувається, як ШІ з фільмів; і для мене все ще трохи дивно, що це реально", — написав Альтман. "Досягнення часу реакції на рівні людини та виразності на рівні людини виявляється великою зміною".

На додаток до швидших навичок розмови, OpenAI заявляють, що їхня модель GPT-4o дозволяє ChatGPT краще сприймати зображення, включаючи фотографії та діаграми, і може зберігати більше інформації про користувача у своїй "пам’яті", щоб забезпечити більш персоналізований досвід. 

(тести на натурі)

Tags: OpenAI, GPT-4o
17.05.2024
TikTok тестує можливість користувачів завантажувати 60-хвилинні відео. Ця функція доступна для обмеженої групи користувачів на окремих ринках й наразі в TikTok кажуть, що не мають планів зробити цю фу...
Далее