Перший Meta Eco Forum відкриває нову еру sustainable-проєктів

На форумі спікери та учасники проаналізували поняття «Людина та Природа як першодвигун», прокоментували WEB 3.0 як технологію об'єднання людей та виведення їх на зелену стадію розвитку, та нарешті обговорили зелені технології, які допоможуть вирішити потенційні завдання. Однією з ключових ідей форуму було надихнути суспільство екологічним мисленням, споживанням, стійкими підходами тощо.

Форум розпочався зі вступного слова Марії Івіної, засновниці компанії SATORI-ME. Потім слово взяли спікери екофоруму, які тісно пов'язані з технологіями, мистецтвом, стійкістю та екодіяльністю. Серед них — Ольська Грін (засновниця бренду екологічної моди Ecoolska), Олександра Маріч (засновниця Amaze&Co, активістка сталого розвитку та стратег метавсесвіту), Михайло Ткачов (засновник проєкту #ECOMISSION) та інші. 

Спонсорами Meta Eco Forum виступили компанії Business Emirates, Inkas Armored Vehicles LLC, Aksum Marine та Integral Art.

Форум представляли амбасадори з усього світу. Серед них були Julia Base (телеведуча, коуч, експертка з емоційного здоров'я та мотиваційна спікерка), Олександр Довгаль (засновник W1SE) та Давид Анякора (засновник EX3).

Всі спікери представили на форумі унікальні проєкти: W.E.T.E.R. — перетворення енергії вітру на електричну і початок ери безвуглецевої енергетики; Інтегральна екологія та співпраця природного та штучного інтелекту в Web 4.0; ECOMISSION; Стійкий модний бренд та багато інших.

Компанія SATORI-ME вирішила провести екофорум у метавсесвіті не випадково: зростання інтересу до нових технологій WEB3.0 може допомогти привернути увагу людей до екологічних проблем. Наприклад, технології метавсесвіту допоможуть у створенні платформ та спільнот екоактивістів та людей, які хочуть стати більш свідомими. Крім того, люди можуть організовувати виставки, конференції та зустрічі у метавсесвіті, використовуючи цифрове мистецтво для висвітлення екологічних проблем.

 

Марія Івіна, засновниця SATORI-ME:

«Meta Eco Forum — це платформа, яка з'єднує тих, хто генерує круті ідеї з тими, хто готовий надати їм фінансову підтримку. Ми бачили безліч готових рішень, спрямованих на зниження впливу людини на навколишнє середовище та збереження нашої планети. Кожен учасник доклав значних зусиль для підготовки робочих бізнес-планів та створення екопроєктів. Я пишаюся всіма, хто був із нами та допоміг нам реалізувати таку фантастичну подію. Сподіваюся, це буде лише початок нашої тісної співпраці для покращення світу. Тож не прощаємось — скоро ми представимо новий арт-проєкт, і я обіцяю, що він буде просто неймовірним!»

 

 

 

05.04.2024
Цього року перший міжнародний фестиваль ЛҐБТКІА+кіна в Україні відбудеться вже вдруге. Головна локація — київський кінотеатр "Жовтень". Декілька днів тому ми дізналися, які фільми увійшли до позаконку...
Далее
03.04.2024
Перший український квір-кінофестиваль Sunny Bunny цього року відбудеться вдруге. На сторінці фесту в Instagram почала з'являтися інформація про позаконкурсну програму. Це ті фільми, які не отримають п...
Далее
01.04.2024
Цього року фестиваль американського кіно "Незалежність" відбудеться в 13-й раз в період з 9 по 15 травня у київському кінотеатрі "Жовтень". І слідуючи за своїм modus operandi "динамічно поєднувати аме...
Далее