"Мої думки тихі": в київському Будинку кіно покажуть режисерську версію українського хіта

Фільм "Мої думки тихі" вийшов у далекому 2019 році, зібрав непогану касу (10 мільйонів гривень) та відтоді набув статусу культового. Якщо хтось — будь-то іноземець чи українець — запитує пораду, що нашого подивитися, то фільм Антоніо Лукіча радять одним з перших. 

Сьогодні на своїй сторінці у Facebook Лукіч повідомив, що 28 січня об 11 ранку у Будинку кіно відбудеться показ режисерської версії стрічки. Вона, за словами режисера, триває майже три години і за його ж словами: "Дивитись неможливо, бо це парад бездарності режисера та зізнання в невмінні. Мартін Скорсезе не дарма казав, що якщо ти виклав перший чорновий монтаж і він тобі подобається — щось пішло не так". Звучить інтригуюче. 

Нагадаємо, що в центрі історії фільму хлопець на ім'я Вадим — звукорежисер у перманентній легкій кризі особистості. Одного дня він отримує масштабне завдання записати колекцію звуків різних тварин. Задля однієї — крижня метушливого — Вадим відправляється на Закарпаття, де мешкає його мама. Відносини із нею у сина складні, але ближче за неї в нього нікого не має.     

 

06.02.2024
Світова прем'єра нового художнього фільму Романа Бондарчука "Редакція" відбудеться в рамках Берлінського кінофестивалю. Стрічка бере участь у секції Forum.
Далее
18.02.2022
В феврале в Украине запустилась первая театральная стриминговая платформа DRAMOX с самым большим репертуаром качественных видеоверсий спектаклей в постановке лучших украинских театров. Теперь зрители...
Далее
24.01.2022
Неформальное общение, бокалы игристого, увлекательные панорамные виды с террасы президентского люкса Hyatt Regency и фотосессия в элегантных интерьерах гостиницы подчеркнули праздничное настроение.
Далее