Художник Антон Шебетко створив серію колажів для The New York Times. Про злочини росіян проти квір-людей

Український фотограф, художник та дослідник соціокультурного середовища, в якому мешкають ЛГБТК+ спільнота України Антон Шебетко створив серію колажів для The New York Times. Вони розміщені в розділі Sunday Opinion цього популярного американського видання.   

Колажі слугують ілюстрацією до колонки автора Джея Лестера Федера про переслідування та катування росіянами квір-українців на тимчасово окупованих територіях нашого Півдня та Сходу. Для статті журналіст взяв інтерв'ю у жертв та розслідувачів злочинів. 

Свої роботи Шебетко опублікував також в Instagram з таким коментарем: "Минулого тижня я зробив два нових колажі для недільної обкладинки The New York Times. Це дуже важлива стаття про переслідування та катування українських квір-людей на окупованих територіях, які слід вважати військовими злочинами". 

Зі статтею можна ознайомитись тут

 

28.06.2024
Про це повідомляє The Guardian. Цьогорічний фестиваль Гластонбері стартував вчора, 26-го червня, й завершиться у неділю 30-го. На ньому заплановані виступи Дуа Ліпи, Coldplay, SZA, LCD Soundsystem та...
Далее
27.06.2024
Оригінальна акварельна ілюстрація стала найдорожчим лотом з всесвіту Гаррі Поттера, коли-небудь проданим, із фінальною ціною у 1,9 мільйона доларів. Подія відбулася на аукціоні в США. Ілюстрацію до пе...
Далее