Кейт Міддлтон отримала новий королівський титул від Чарльза III

У березні стало відомо, що довга публічна відсутність дружини принца Вільяма Кейт Міддлтон була пов'язана із лікуванням онкологічного захворювання, яке в неї було діагностовано ще торік. Можливо присвоєння нового королівського титулу — є спробою підтримати невістку з боку короля Чарльза III. 

По факту король присвоїв принцесі Уельській новий титул ще 23 квітня. Кейт було присвоєно титул "Королівського представника Ордену Кавалерів Честі" ("Royal Companion of The Order of the Companions of Honour"). Раніше цього титулу ніхто не носив. Однак відомо, що у 1917 році король Георг V заснував Орден представників для визнання досягнень у державній службі, мистецтві, медицині та науці.

Ця шана не є несподіванкою, враховуючи відданість Кейт Міддлтон таким благодійним організаціям, як "Little Princess Trust" та її власну ініціативу розвитку дитинства "Shaping Us".

42-річна жінка ще 22 березня підкреслила, що планує якомога швидше повернутися до своїх королівських обов'язків: "Моя робота завжди приносила мені глибоке почуття радості. Я з нетерпінням чекаю повернення, коли зможу, але зараз я повинна зосередитися на повному одужанні".

Втім,  Кейт не єдина, хто отримав новий титул. Королева Камілла (дружина Чарльза III) отримала титул "Великий магістр і перша або головна дама Великого хреста найвидатнішого ордена Британської імперії" (з 1953 по 2021 рік цей титул носив покійний принц Філіп). А принц Вільям отримав титул "Великий магістр Найпочеснішого ордена Лазні" (назва походить від давнього обряду: претендентів піддавали нічному неспанню з постом, молитвою і купанням напередодні отримання лицарства). Його раніше носив король Чарльз III.

 

Kate_Middleton

27.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Читомо. 23 травня росіяни вкотре обстріляли Харків та поцілили у палітурний цех друкарні "Фактор-друк". Загинуло семеро працівників підприємства, 21 людина...
Далее
23.05.2024
Співпраця United24 та Lego продовжується. Працівники української комунікаційної агенції та дизайнери данської компанії представили серію наборів Lego присвячених відомим українським пам'яткам архітект...
Далее
22.05.2024
Суспільне, посилаючись на сайт видання, повідомляє, що шведський журнал 20TAL присвятив свій новий номер українській літературі та сучасним українським письменникам. Як написано на сайті 20TAL: "№10/1...
Далее