"Скрізь, де є конфлікт, страждають діти". Мадонна опублікувала відео на підтримку Саміту миру у Швейцарії

Співачка Мадонна опублікувала у своєму Instagram відео на підтримку Глобального саміту миру, який президент Зеленський та його команда разом з іноземними партнерами організовують у Швейцарії. Навколо цього Саміту вирує справжня пропагандистська боротьба: президент США Байден вирішив відправити замість себе віцепрезидентку Камалу Гарріс, китайці традиційно вирішили проігнорувати подію, Зеленський звинувачує останніх разом із росіянами в спробах саміт зірвати й так далі.   

Тому відео від всесвітньо відомої Мадонни грає нам не просто в плюс, а у величезний плюс. Свій пост вона супроводила словами: "Скрізь, де є конфлікт страждають Діти…… Україна, Палестина, Ізраїль, Ємен, Сирія, Нігерія, Конго, Малаві……. Цей список можна продовжувати нескінченно. Можливо, ми не погоджуємося багато в чому, але я молюся, щоб ми всі погодилися з тим, що наших дітей потрібно захистити!". 

Співачка додала: "15 червня світові лідери зберуться у Швейцарії на Глобальний саміт миру, присвячений припиненню війни в Україні та поверненню понад 19 тисяч українських дітей, які були вирвані зі своїх родин і депортовані до Росії". 

Саме відео являє собою нарізку кадрів з різних куточків планети (з України звичайно також), які підтверджують слова Мадонни про страждання дітей. 

Співачка з самого початку повномасштабного вторгнення підтримує нашу боротьбу із росіянами. На концертах вона неодноразово огортала себе в український прапор. 

 

18.07.2024
Про це повідомляє NV. Виставка під назвою "Її очима" відкриється 19 липня в Національному музеї Тараса Шевченка. На ній будуть представлені роботи трьох українських фотографок: Анастасії Вербової (Ins...
Далее
11.07.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням LB.ua — видавництво, в якому Макс Левін працював 10 років. Нагадаємо, що цього видатного українського репортажного, військового фотографа росіяни вбили на сам...
Далее
08.07.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Facebook видавництва Vivat. Книга під назвою "Залізний генерал. Уроки людяності" та авторства Людмили Долгоновської очікується до виходу 19 серпня. Окрім п...
Далее