Мексиканці образилися на маркетологів серіалу "Дім дракона"

За прапори Таргарієнів на важливому для історії Мексики замку Чапультепек. Про це повідомляє The Hollywood Reporter із посиланням на Associated Press.

Мексиканські чиновники протестують проти маркетингової кампанії HBO, яка використовує історичні місця для реклами другого сезону серіалу "Дім дракона". Онлайн-кампанія показує пам’ятники по всьому світу, на яких колишуться банери дому Таргарієнів: одні на підтримку короля Ейгона (зелений), інші — королеви Рейніри (чорний). Відеоролики завірусилися в Інтернеті (їх багато в ТікТоці та X). Причому HBO досить вміло використали суміш зображень, створених за допомогою CG, а також справжніх прапорів, які майорять у певних місцях й таким чином залишили багатьох користувачів соцмереж в роздумах, які з них є реальними, а які ні.

Прапори Таргарієнів можна побачити на вокзалі Гранд-Сентрал-Стейшн у Нью-Йорку, Рокфеллерському центрі там же, Нотр-Дам-де-ля-Гард у Марселі, у Вашингтон-Сквер-парку, на замку Чапультепек. 

Втім, на останній локації — де як видно підтримали Рейніру — використовувалися саме створені за допомогою CG полотна. Що не зупинило місцеву владу від погроз подати позов до суду. Ось цитата з заяви мексиканців: "Відтворення зображень із цієї локації для реклами цього серіалу не дозволялось. З цієї причини юридичний відділ INAH [Instituto Nacional de Antropología e Historia — Національний інститут антропології та історії] вживе всіх необхідних юридичних заходів, оскільки це є неправомірним використанням зображень історичного місця".

HBO поки не надали жодних коментарів. 

Нагадаємо, що другий сезон серіалу "Дім дракона" стартує вже в цю неділю. В Україні його офіційно, українською, можна буде дивитися на Megogo. 

Замок Чапультепек знаходиться у передмісті Мехіко. Вважається, що на його місці колись була заміська резиденція імператора ацтеків. 

 

18.07.2024
Про це повідомляє NV. Виставка під назвою "Її очима" відкриється 19 липня в Національному музеї Тараса Шевченка. На ній будуть представлені роботи трьох українських фотографок: Анастасії Вербової (Ins...
Далее
11.07.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням LB.ua — видавництво, в якому Макс Левін працював 10 років. Нагадаємо, що цього видатного українського репортажного, військового фотографа росіяни вбили на сам...
Далее
08.07.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Facebook видавництва Vivat. Книга під назвою "Залізний генерал. Уроки людяності" та авторства Людмили Долгоновської очікується до виходу 19 серпня. Окрім п...
Далее