Іванна Сахно винна 50% свого гонорару Netflix. За відмову грати дівчину родом з СРСР

Про це українська акторка розповіла в інтерв'ю для "ТСН". Іванна Сахно з 2013 року живе і працює в Лос-Анджелесі. Нашому глядачу вона може бути відома за недосконалим, втім, непоганим горором "Пік страху" (копродукція України, США, Іспанії) та нещодавньому серіалу із всесвіту "Зоряних війн" "Асока", де акторці виділили повноцінну другорядну роль. На додачу у 2018 Сахно зіграла у прохідному блокбастері "Тихоокеанський рубіж: Повстання".   

З Netflix акторка почала співпрацю ще до пандемії й підписалася на проєкт, в якому повинна була зіграти американку родом з СРСР. Часи змінилися і після повномасштабного вторгнення приміряти на себе таку роль Сахно відмовилася. 

"Зрозуміла, що я просто не можу грати людину навіть із Радянського Союзу", — сказала в інтерв'ю акторка. Ця ситуація вплинула на її співпрацю зі стрімінговим сервісом, судячи зі всього, не дуже критично: "Наступна робота, яку я роблю з Netflix, — я їм винна 50 % своєї зарплати. Через те, що я розірвала той контракт". Тобто подальша співпраця планується. 

А взагалі, чим більше акторів будуть відмовлятися грати в спочутливих чи компліментарних проєктах про росіян, чи СРСР, тим краще буде для всього світу. Адже РФ завжди користувалося західним русофільством, щоб прикривати свої злочини. 

Окрім всього іншого, Іванна Сахно є одним з амбасадорів напряму "Освіта та наука" від United24. Акторка допомагає збирати гроші українцям, які постраждали від Великої війни. 

 

Ivanna Sakhno

15.04.2024
Письменниця та громадська діячка Вікторія Амеліна загинула від удару російської ракети по Краматорську, який стався 27 червня 2023 року. Дівчина перебувала у місті разом із делегацією колумбійських жу...
Далее
15.04.2024
Про це відомий український письменник й воїн ЗСУ розповів в інтерв'ю програмі "Культурний інстинкт". Артем Чех — за паспортом Артем Олександрович Чередник — автор, серед іншого, роману "Хто ти такий?"...
Далее
15.04.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на The New York Times. Наприкінці 2021 року OpenAI зіткнувся з проблемою: провідна світова лабораторія штучного інтелекту вичерпала всі резервуари авторитетни...
Далее