Netflix розробляє реаліті-шоу за мотивами Віллі Вонки

Netflix готує реаліті-шоу зі змаганнями за сюжетом популярної книги Роальда Дала. Щось подібне було невідворотнім після того, як у 2021 році стало відомо, що стример придбав компанію Roald Dahl Story Company. 

Deadline повідомляє, що наразі шоу тільки розробляється й у продюсерів досі немає чіткого уявлення про що воно буде. Однак замість того, щоб шукати цю чіткість традиційним способом, Netflix запросили численні виробничі компанії взяти участь у "випіканні" (the bake-off) — термін, який використовується, коли виробничі компанії представляють свої ідеї клієнту, в даному випадку стримінговому сервісу. 

Завдяки такій тендерній процедурі у замовника з'явиться купа чужих ідей для вибору, але оскільки переможе всього одна, то багато компаній та творчих команд будуть працювати безплатно.  

Судячи зі всього, Netflix зв’язалися для цього із продюсерами таких популярних телевізійних шоу, як "American Idol", "Bullsh*t: The Game Show", "Snack vs. Chef", "Squid Game: The Challenge" та документального серіалу "Who Do You Think You Are?".

"Бейк-офф — це епідемія, і ми їх ненавидимо", — сказав Deadline один провідний продюсер. "У старі добрі часи іноді траплялися подібні "випікання", але зазвичай мережі вибирали продюсерську компанію, яку вони знали і якій довіряли, і вони просто об’єднувалися та змушували все це працювати. Але тепер, оскільки ринки в такому поганому стані, у них є можливість змусити людей прослуховуватися. Це прокляття нашого існування".

 

Wonka

27.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Читомо. 23 травня росіяни вкотре обстріляли Харків та поцілили у палітурний цех друкарні "Фактор-друк". Загинуло семеро працівників підприємства, 21 людина...
Далее
23.05.2024
Співпраця United24 та Lego продовжується. Працівники української комунікаційної агенції та дизайнери данської компанії представили серію наборів Lego присвячених відомим українським пам'яткам архітект...
Далее
22.05.2024
Суспільне, посилаючись на сайт видання, повідомляє, що шведський журнал 20TAL присвятив свій новий номер українській літературі та сучасним українським письменникам. Як написано на сайті 20TAL: "№10/1...
Далее