Рекордна спека змусила муніціпальну владу Грецію закрити Акрополь

Про це повідомляє The Wrap із посиланням на New York Times. Тим, хто хоче цього тижня відвідати Акрополь в Афінах не пощастило, оскільки стародавнє місце було закрито, починаючи з середи, через рекордну спеку. 3000-річний комплекс закрили, щоб захистити працівників і туристів.

У середу температура сягнула відмітки 41°С у четвер було навіть більше — 42°C. Міністерство охорони здоров'я країни попередило людей похилого віку та людей з хронічними захворюваннями залишатися в цей час вдома. Людям, які працюють на вулиці рекомендовано уникати напруженої діяльності з 12 до 17 години. Втім, сьогодні, у п'ятницю очікується зниження температури.

У середу навіть можна було побачити членів Грецького Червоного Хреста, які роздавали пляшки з водою та сонцезахисний крем бездомним, в той час, як міська влада запропонувала кілька локацій з кондиціонерами для тих, хто потребував охолодження. 

Подібні обмеження були введені минулого року, але пізніше, не на самому початку сезону. Цьогорічні високі температури викликали занепокоєння іншого роду: після лісових пожеж у Греції минулого літа, які спричинили понад 20 смертей і знищили значну частину лісів країни. Як наслідок, у 2024-му ризиковані ділянки лісів патрулюються групами цивільних та армією.

Власне показники туристичної галузі Греції рекордна спека поки не псує. Погода негативно впливає на деякі види туризму, але країна все ще отримує рекордні доходи в цій сфері.

 

Acropolis_greece-heat

18.07.2024
Про це повідомляє NV. Виставка під назвою "Її очима" відкриється 19 липня в Національному музеї Тараса Шевченка. На ній будуть представлені роботи трьох українських фотографок: Анастасії Вербової (Ins...
Далее
11.07.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням LB.ua — видавництво, в якому Макс Левін працював 10 років. Нагадаємо, що цього видатного українського репортажного, військового фотографа росіяни вбили на сам...
Далее
08.07.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Facebook видавництва Vivat. Книга під назвою "Залізний генерал. Уроки людяності" та авторства Людмили Долгоновської очікується до виходу 19 серпня. Окрім п...
Далее