"Я беру на себе повну відповідальність". Шон "Дідді" Комбз зробив заяву щодо побиття своєї колишньої. Втім, до суду справа не дійде

Відомий бізнесмен та репер опублікував у своєму Instagram та Facebook вибачення, щодо жахливого відео, яке було оприлюднено CNN минулої п'ятниці. На відео, яке датоване 2016 роком, видно як Шон Комбз в одному білому рушнику наздоганяє біля ліфта лос-анджелеського готелю InterContinental свою нині колишню, а на той час актуальну дівчину Кассандру Вентуру й б'є її руками та ногами, а потім намагається затягнути назад в номер. 

Кассандра та Дідді були у стосунках з 2007-го по 2018 рік. Бізнесмен майже зробив з неї зірку, але далі одного альбому справа не пішла. В листопаді 2023 року Кассандра подала на свого колишнього до суду за роки сексуального, фізичного та емоційного насильства. Позов було вирішено наступного ж дня без визнання відповідальності, але медійна хвиля сколихнула інших жертв репера: у наступні місяці було подано ще кілька цивільних позовів, а також розпочато федеральне кримінальне розслідування щодо торгівлі людьми в сексуальних цілях. В будинках в Лос-Анджелес та Маямі були проведені обшуки.

Дідді назвав все це полюванням на відом. Й все наче стихло. Аж поки не було опубліковано відео із побиттям. До слова, у позові стверджується, що Комбз заплатив готелю 50 000 доларів за вилучення відео з камер безпеки одразу після інциденту. Ні він, ні його представники не відповіли на це конкретне звинувачення. CNN не повідомляє, як вони отримали ці кадри.

У опублікованих сьогодні відеовибаченнях Комбз стверджує: "Я беру повну відповідальність за свої дії в цьому відео". Репер продовжив: "Так важко згадувати найтемніші часи свого життя, але іноді це потрібно робити. Мені було огидно, коли я це зробив. Мені зараз огидно. Я пішов і звернувся за професійною допомогою. Я почав ходити на терапію, ходити на реабілітацію. Мені довелося просити у Бога його милості та ласки. Мені дуже шкода. Але я прагну ставати кращою людиною кожного дня. Я не прошу вибачення. Мені щиро шкода".

Така відвертість та, що головне — взяття на себе відповідальності, навряд чи пояснюється справжнім каяттям. Річ у тому, що до суду із цим відео піти буде складно, адже у злочинів з нападом є доволі короткий термін придатності. З 2016-го пройшло всього вісім років, але цей термін вже вийшов. 

"Якщо описана поведінка мала місце у 2016 році, на жаль, ми не зможемо висунути звинувачення, оскільки дія мала місце поза межами терміну, коли злочин у вигляді нападу може бути притягнутий до кримінальної відповідальності", — йдеться в повідомленні прокуратури округу Лос-Анджелес. "Але ми закликаємо всіх, хто став жертвою або свідком злочину, повідомити про це правоохоронним органам або звернутися до нашого офісу за підтримкою від нашого Бюро обслуговування потерпілих", – додали прокурори.

Вже зрозуміло, що Комбза до кримінальної відповідальності притягнуть навряд чи. Так само як навряд чи він опиниться на вулиці. Та як написав чоловік Кассандри Вентури Алекс Файн у своєму Instagram: "Чоловіки, які б’ють жінок, не є чоловіками". 

 

Cassandra Ventura

14.06.2024
Фотограф Майлз Астрей подав справжню фотографію на конкурс фотографій, створених штучним інтелектом, і переміг у змаганні, оскільки судді вважали, що фото зроблено цифровим способом. Дізнавшись, що Ас...
Далее