OpenAI призупинить використання голосу в чат-боті ChatGPT. Через його схожість на голос Скарлетт Йоханссон

Нещодавно OpenAI представили оновлення свого чат-боту ChatGPT — GPT-4o, який працюватиме на основі нової, більш потужної моделі ШІ. Разом з оновленням з'явився й голосовий режим ChatGPT, під назвою "Sky". Багато користувачів помітили, що голос програми дуже схожий на голос Скарлетт Йоханссон. Зокрема на її голосову роль у фільмі Спайка Джонзі "Вона". 

Схожість настільки разюча, що OpenAI навіть зробили заяву у своєму блозі, що голос "Sky" для голосового режиму ChatGPT не є імітацією голосу Скарлетт Йоханссон. Натомість згідно з дописом у блозі, це "природний розмовний голос" одного з голосових талантів компанії, яким заплатили гроші. Проте, компанія каже, що призупинить доступність "Sky", поки розв'язує проблему зі схожістю.

"Ми вважаємо, що голоси штучного інтелекту не повинні навмисно імітувати характерний голос знаменитості — голос "Sky" не є імітацією Скарлетт Йоханссон, а належить іншій професійній актрисі", — йдеться у дописі. "Щоб захистити їх конфіденційність, ми не можемо розголошувати імена наших голосових талантів", — продовжили в OpenAI. 

OpenAI заявили, що вони наймають "відомих, титулованих" кастинг-режисерів і продюсерів для пошуку акторів озвучення своїх продуктів.

Втім, той факт, що компанія зам'ютила свого голосовго помічника вказує на те, що вони бояться позову до суду. А отже довести у суді, що голос "Sky" схожий на голос Скарлетт Йоханссон могло б бути легше ніж їм того хотілося. 

 

14.06.2024
Фотограф Майлз Астрей подав справжню фотографію на конкурс фотографій, створених штучним інтелектом, і переміг у змаганні, оскільки судді вважали, що фото зроблено цифровим способом. Дізнавшись, що Ас...
Далее