У короля Великобританії діагностували онкологічне захворювання

У короля Великобританії Чарльза III діагностували рак. Про це повідомляє BBC із посиланням на пресслужбу Букінгемського палацу. Наразі невідомо, який саме тип раку у 75-річного монарха, але відомо, що захворювання було виявлено під час його недавнього лікування збільшеної простати (візит до приватної клініки стався понад тиждень тому). Хоча й заявляється, що це не рак простати. 

Чарльз III почав відповідне лікування та скасував деякі заплановані публічні події. В той самий час, король "залишається цілком позитивним щодо його лікування та сподівається на якнайшвидше повернення до повноцінної громадської роботи". Про хворобу монарх повідомив синів у персональному порядку.  

Рішення повідомити про діагноз широкому загалу було мотивоване бажанням змінити ставлення до онкологічних захворювань, як до чогось стигматизованого. Чогось, що заведено замовчувати. А також, щоб показати приклад для інших чоловіків: частіше перевіряти простату і загалом для всіх — робити регулярний скрінінг. 

 

17.06.2024
Про це повідомляє Читомо. Повна назва книги "War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War" ("Щоденник війни та справедливості: Погляд на жінок, які дивляться на війну"). Вона вийде в американс...
Далее
14.06.2024
Фотограф Майлз Астрей подав справжню фотографію на конкурс фотографій, створених штучним інтелектом, і переміг у змаганні, оскільки судді вважали, що фото зроблено цифровим способом. Дізнавшись, що Ас...
Далее