Колишній барабанщик-металіст засудив Ілона Маска. Той втратив 56 мільярдів доларів

Річард Торнетта грав на барабанах у філадельфійській треш-метал групі Dawn Of Correction з 2005-го по 2009 роки. У 2018-му Торнетта заволодів дев'ятьма акціями Tesla і через деякий час подав позов до суду на Ілона Маска. Юридичною мовою це називається "похідний позов акціонера від імені компанії" відбувається, коли "учасник (акціонер) компанії подає позов від імені компанії до третьої особи (як правило, директора компанії)".

Музикант звинуватив Маска в тому, що він контролює раду директорів Tesla, яка схвалила його пакет виплат в 56 мільярдів доларів. У вівторок суддя погодився, і це потенційно коштувало Маску 56 мільярдів доларів. Бізнесмен ще не подав, але, скоріш за все, подасть апеляцію. І що, скоріш за все, призведе до зменшення цієї суми.

Справу ще не закінчено, але якщо апеляційний суд не скасує повністю рішення суду першої інстанції, то цей прецедент призведе до змін у правилах, якими керуються великі компанії щодо виплат своїм керівникам.   

Річард Торнетта не отримав ці 56 мільярдів доларів. Він потенційно змінив систему. 

 

ilon musk

 

14.06.2024
Фотограф Майлз Астрей подав справжню фотографію на конкурс фотографій, створених штучним інтелектом, і переміг у змаганні, оскільки судді вважали, що фото зроблено цифровим способом. Дізнавшись, що Ас...
Далее