Продовжують підтримувати. Google виділить Фонду підтримки українських стартапів 10 мільйонів доларів

Про це повідомляє Суспільне із посиланням на пресреліз Google. Підтримка почалася одразу після повномасштабного вторгнення РФ, у березні 2022 року. Компанія створила спеціальний фонд для України — Google for Startups Ukraine Support Fund, і в рамках цього фонду надала 58 одержувачам підтримку у розмірі 5 мільйонів доларів США у вигляді грантів без залучення капіталу. 

Надалі ця сума зросла до 15,8 мільйонів доларів, які пішли на збільшення кількості робочих місць та призвели до зростання доходу компаній. За словами старшої директорки Google for Startups Агнешки Гриневич-Бєнєк: "Багато хто з них, наприклад Skyworker.ai та Mindly, використовують штучний інтелект для створення економічних можливостей; а декілька отримали визнання з боку всесвітніх експертів, наприклад, Zeely, засновники якої потрапили до списку Forbes Europe 30 Under 30".

Цього року Google переходить до другого етапу фінансування українських стартапів та виділяє ще 10 мільйонів доларів. "Як і на першому етапі, відібрані українські стартапи будуть оголошені поступово протягом року і отримають до 200 000 доларів США у бездольовому фінансуванні, а також менторську підтримку Google, підтримку продуктів та 300 000 доларів США у вигляді кредитів Google Cloud. Ця практична допомога спрямована на те, щоб українські підприємці мали можливості підтримувати та розвивати свій бізнес, зміцнювати свою спільноту та створювати основу для економічного відновлення після війни. Подача заявок розпочнеться пізніше цього року", — інформує Агнешка Гриневич-Бєнєк. 

Допомога не залишилась непоміченою Адміністрацією Президента: у 2022 році Google стала першою компанією, яка отримала “Відзнаку миру”, запроваджену Володимиром Зеленським, за роботу з підтримки українського народу.

 

ukraine%20support%20fund

15.04.2024
Письменниця та громадська діячка Вікторія Амеліна загинула від удару російської ракети по Краматорську, який стався 27 червня 2023 року. Дівчина перебувала у місті разом із делегацією колумбійських жу...
Далее
15.04.2024
Про це відомий український письменник й воїн ЗСУ розповів в інтерв'ю програмі "Культурний інстинкт". Артем Чех — за паспортом Артем Олександрович Чередник — автор, серед іншого, роману "Хто ти такий?"...
Далее