Грандіозне відкриття сезону в PMHALL з всесвітньо відомим електронним продюсером Jan Blomqvist

Jan Blomqvist (Germany)

Де: PMHALL, Киев

Коли: 12 лютого 2021

Початок: 19:00


Jan Blomqvist знову в Києві 12 лютого у PMHALL! Компанію йому складуть представники київської електронної сцени Evka, Key M, R.A.N. Не пропустіть перший виступ Jan Blomqvist в 2021 році на відкритті сезону. Ми раді анонсувати новий сезон вечірок в улюбленому місці.

Сміливі світлові рішення, найкраща звукова система, діджіталізована локація та ефектні інсталяції в день святкування Китайського Нового Року перенесуть гостей в атмосферу кращих нічних клубів Шанхая.

 

 

Музикант називає своєю місією приносити людям щастя: «Ми повинні зробити слухачів щасливими. Саме це місія музиканта і його відповідальність. Не можна просто вийти на сцену і сказати людям: «Мені все одно». Ми повинні зробити їх щасливими». 

Потужне техно, ніжний вокал і пульсивні мелодії у виконанні Jan Blomqvist 12 лютого подарують всім слухачам приголомшливий настрій та відчуття щастя. До зустрічі!

 

Jan Blomqvist PMHall 12 февраля 2021

 

 

04.08.2020
Ох, как нам нравится писать о возрождении вечеринок и всякого рода культурных событий, постепенно возвращающихся в нашу жизнь после жёсткого карантина. На этот раз нам предлагают давно полюбившийся фо...
Далее
19.06.2020
Адепты глубокого, забористого, но не теряющего мелодики техно, творческий дуэт ARTBAT, в составе диджеев ARTUR и BATISH сыграют свой первый после длительного отсутствия вечеринок сет на крыше столично...
Далее