Sustainable-колаборація Marie Claire Ukraine х апсайклінг-платформа bettter: діджитал обкладинка грудня

Пошуки кращого майбутнього – таку тему для обкладинки обрала редакція Marie Claire Ukraine. Візуальний ряд до неї створила апсайклінг-платформи better під керівництвом Юлії Пеліпас. На обкладинці навмисно не вказана дата виходу, оскільки в інтерв'ю з Пеліпас ми порушуємо теми, які є позачасом. Зокрема, про перспективи екологічного розвитку модної індустрії.

«Чим більше я вивчаю та працюю в напрямі апсайклінгу, тим більше розумію, що це крута та цікава штука: коли перед тобою лежить не рулон тканини, а вже готовий костюм, і ти створюєш із нього нову річ! Більш удосконалену, функціональну та практичну. Це може продовжити життя речі й вирішити глобальну проблему перевиробництва.»

«Створити бренд – це ж не про пошити красиву сукню, це про відповідальність за якість перед споживачем, за добробут перед робітником. І я довго вагалася, питаючи себе, чи я готова присвятити десятки років свого життя цьому проєкту? Чи буде щасливою жінка в одязі мого бренду?»

«Усі компанії модної індустрії орієнтовані на швидкий заробіток. Вони не можуть (а насправді не хочуть) виділити навіть 10% від своїх потужностей на розвиток поміркованого споживання на виробництві. Переважна більшість нових матеріалів – це ще більша проблема для природи. Ширма, відмивання карми для брендів.»

Окрім того, Юлія виступила стилісткою Першої леді України Олени Зеленської на фотосесії Енні Лейбовиць. Про меседжі, які вона вкладала, готуючи образ Олени та чи справді референсом слугувала картина Тулуза-Лотрека – можна вже прочитати в повній версії інтерв’ю Юлії Пеліпас на сайті Marie Claire Ukraine.

Юлія Пеліпас – засновниця апсайклінг-бренду bettter та колишня fashion-директорка Vogue UA, маючи понад 20-річний досвід у сфері моди, переконана, що людям непотрібно стільки одягу, скільки його наразі виробляє модна індустрія. Амбасадор No More Plastic Foundation.

 

14.06.2024
Фотограф Майлз Астрей подав справжню фотографію на конкурс фотографій, створених штучним інтелектом, і переміг у змаганні, оскільки судді вважали, що фото зроблено цифровим способом. Дізнавшись, що Ас...
Далее