Українский журнал анонсував екологічний проект за підтримки Швейцарії

Сьогодні про екологічні проблеми, що виникають через військові дії на території України, ми практично не замислюємося. І це нормально, адже турбота про власну безпеку та безпеку близьких – головне на цей час. Та, на жаль, екосистема України страждає не менше від війни, ніж люди. Особливу увагу редакція Marie Claire Ukraine звернула на водні ресурси, які знаходяться зараз в критичному стані.

Протягом 9 місяців дедалі частіше ми отримували інформацію про те, як військові дії загарбників руйнують українську природу вщент. То трагічна загибель дельфінів у водах Чорного моря, то масові через ворожу техніку пожежі у лісах і степах, що суттєво скоротило чи знищило рідкісних представників флори та фауни. Але в найгіршому стані наразі водні ресурси.

Згідно з даними ВООЗ, 25% людей у світі ризикують захворіти через споживання неякісної води. Нагадаємо, чим може бути небезпечне споживання води без попереднього очищення. Список хвороб жахає: гепатит A, дизентерія, черевний тиф, лептоспіроз, ротавірус, холера тощо. 

Щоб убезпечити читачів, редакція Marie Claire створила інтерактивну мапу (https://www.voda.marieclaire.ua )  якості питної води в Україні по кожній області, щоб мати змогу оцінити, актуальний стан водних ресурсів. Також проект включає три освітні відеороліки  з екологинею Мар‘яною Гінзулою.

 

06.06.2022
Земля – те, що завжди буде головною рушійною силою кожного українця. Любов до неї, шанобливе ставлення та сакральні сенси, що йдуть з далекого минулого – все це демонструє, наскільки тісні стосунки ук...
Далее
12.05.2022
Вже третій місяць поспіль українці живуть у постійних тривогах та жаху від дійств, які чинять рашисти на території окупованих українських міст. Травневу діджитал-обкладинку Marie Claire редакція виріш...
Далее