Дональд Трамп продовжує нападки на Тейлор Свіфт. Він пригрозив назвати її зрадницею

Цей рік буде багатим на абсурдні новини з США: у американців на носі вибори. І в рамках своєї передвиборчої кампанії експрезидент Дональд Трамп продовжує нападки на Тейлор Свіфт. Остання за свою двадцятирічну кар'єру стала не тільки зіркою світового масштабу, здатною збирати стадіони в будь-якій точці планети, а й вагомою політичною силою, здатною скеровувати своїх фанатів на той чи інший бік політичного спектра. До фандому співачки — так званих Свіфтіс — входять десятки мільйонів людей.  

Під час передвиборчої кампанії 2020 року Тейлор Свіфт публічно підтримала Джо Байдена, що точно додало йому голосів. Під час актуальних президентських перегонів співачка про свою прихильність ще публічно не заявляла. Навряд чи вона перейшла на бік республіканців. Втім, можливо цього року Свіфт взагалі буде мовчати.

Проте, Трамп під час своїх виступів продовжує використовувати ім'я співачки. З останнього: він пригрозив назвати Тейлор Свіфт "нелояльною", якщо вона таки підтримає Байдена. Експрезидент нагадав, що під час своєї каденції в Білому Домі підписав Закон про модернізацію музики, який допоміг виконавцям легше заробляти гонорари та ліцензійні збори через музичні стрімінгові сервіси. 

Він сказав, що "вона жодним чином не зможе підтримати афериста Джо Байдена" і ніколи не буде "нелояльною до людини, яка заробила їй стільки грошей". Риторика схожа на риторику Путіна, коли він жаліється на європейських політиків, які чомусь не хочуть міняти свободу на дешеві енергоресурси. 

Трамп чудово розуміє, що Свіфт не підтримає його кандидатуру, але для нього важливіше інше: часте згадування ім'я популярної співачки, байдуже в якому контексті, все рівно грає йому на руку. Підігріває його електорат, спричиняє тиск на саму Свіфт та змушує вагатися деяких з її фанатів. 

Нагадаємо, що журнал Times назвав Тейлор Свіфт "Людиною 2023 року", а бокс-офіс її останнього туру The Eras склав 1 мільярд доларів. 

 

trump_swift

15.04.2024
Письменниця та громадська діячка Вікторія Амеліна загинула від удару російської ракети по Краматорську, який стався 27 червня 2023 року. Дівчина перебувала у місті разом із делегацією колумбійських жу...
Далее
15.04.2024
Про це відомий український письменник й воїн ЗСУ розповів в інтерв'ю програмі "Культурний інстинкт". Артем Чех — за паспортом Артем Олександрович Чередник — автор, серед іншого, роману "Хто ти такий?"...
Далее
15.04.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на The New York Times. Наприкінці 2021 року OpenAI зіткнувся з проблемою: провідна світова лабораторія штучного інтелекту вичерпала всі резервуари авторитетни...
Далее