Укрпошта випустить нову колекцію марок до 10-ої річниці російсько-української війни

Про це пресслужба Укрпошти повідомила на своєму сайті. Випуск називається "І буде весна!". Він присвячений десятій річниці війни та другій річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

У пресрелізі зокрема зазначається: "Починаючи з 2014 року, наша держава веде війну за збереження незалежності, власної ідентичності, право вільного вибору та територіальну цілісність. У лютому 2014 року ворог окупував Крим та окремі райони Донецької та Луганської областей нашої країни. До повномасштабного вторгнення бойові дії точилися на сході нашої країни, а з 24 лютого 2022 року країна-терорист поставила собі за мету окупувати та підкорити всю Україну. Та попри перевагу ворога в живій силі та озброєнні, українці, платячи надвисоку ціну за майбутнє, виборюють свою Перемогу".

На марках зафіксовані знані у нас і у світі світлини: "Захоплення аеропорту “Бельбек" 2014 року відображає початок окупації Криму, "Світло переможе!" Дмитра "Ореста" Козацького символізує подвиг захисників Маріуполя, "Кохання не спинити!" фотографа Сергія Бобка зроблена в прифронтовому станом на 2022 рік Харкові, “Руки піхотинця” 28-ї бригади з позивним "Сніжок", авторства Максима Дондюка, знята за кілька сотень метрів від ворожих окопів на околиці Бахмута в березні 2023 року.  

Тираж блоку – 250 000 примірників, вартість - 90 грн. Тираж конверта "Перший день" – 50 000 примірників. Випуск також містить художній конверт, 4 картки, презентаційну папку і сувенірну рамку.

Дизайнер поштового блоку, карток, конвертів та штемпелів — Володимир Таран.

Погашення штемпелем «Перший день» пройде 23 лютого в Києві на головпоштамті (вул. Хрещатик, 22) та на лівобережному поштамті (вул. А. Шептицького 16/4), спецпогашення — у всіх регіонах України. Штемпелі АР Крим та м. Севастополь прикріплені до Києва, Луганської області — до Покровська Донецької області.

15.04.2024
Письменниця та громадська діячка Вікторія Амеліна загинула від удару російської ракети по Краматорську, який стався 27 червня 2023 року. Дівчина перебувала у місті разом із делегацією колумбійських жу...
Далее
15.04.2024
Про це відомий український письменник й воїн ЗСУ розповів в інтерв'ю програмі "Культурний інстинкт". Артем Чех — за паспортом Артем Олександрович Чередник — автор, серед іншого, роману "Хто ти такий?"...
Далее