Грав Енея. На фронті загинув актор Рівненського драмтеатру Володимир Федінчук

22 січня, в боях під Михайлівкою на Донеччині загинув актор Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру Володимир Федінчук. Акторові був 31 рік. Про це у Facebook повідомив директор та художній керівник театру Володимир Петрів.   

«"Якщо не я, то хто?", сказав ТИ і став на захист Батьківщини», — написав Петрів і додав: «Догорав 2023. ТИ зустрів 2024-ий "на нулі". ТИ писав, що знаєш запах бою, що понад тиждень не вилазив з окопу, що бачив, як побратимів посікло осколками, а потім сам відчув біль в скаліченій руці».

Володимир Федінчук закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю "Театральне мистецтво" у 2015 році. І вже у 2016-му почав працювати у Рівненському драмтеатрі, де, серед іншого, грав Енея в "Енеїді" Івана Котляревського та молодого Скруджа у "Різдвяній історії" Чарльза Дікенсена. Це були головні прем'єри театру у 2023 році.

Щодо загибелі актора висловився відомий музикант та художник Юрій Журавель: "Коли ще раз почую гівновираз: "Нєзамєнімих нєт людєй!" Не стримаюсь і плюну у мармизу, Бо вже на цій війні загинув наш Еней!".

 

20.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на пресреліз Google. Підтримка почалася одразу після повномасштабного вторгнення РФ, у березні 2022 року. Компанія створила спеціальний фонд для України — Goo...
Далее
19.02.2024
Про це пресслужба Укрпошти повідомила на своєму сайті. Випуск, названий "І буде весна!", присвячений десятій річниці війни та другій річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
Далее