У Великій Британії виходить документальний фільм про історію сексуальних домагань Кевіна Спейсі. Актор виступив проти

Про це повідомляє The Guardian. 

Двосерійний документальний фільм "Спейсі без маски" ("Spacey Unmasked") транслюватиметься на Channel 4 6 та 7 травня у Великій Британії та на HBO Max у США. Як стверджують автори, проєкт містить "ніколи не бачені раніше інтерв’ю та архівний" матеріал, що досліджує життя оскароносного актора "від дитинства до раннього успіху на Бродвеї та подальшого стрімкого зльоту до слави".

У липні 2023 року британський суд виправдав Кевіна Спейсі, який звинувачувався у сексуальному насильстві проти чотирьох чоловіків, що стало одним із найгучніших судових процесів країни під час епохи #MeToo. Та згідно з офіційним описом, документальний фільм "розслідуватиме поведінку Спейсі та розмовлятиме з кількома людьми, не пов’язаними з цією справою, про їхній досвід із Кевіном Спейсі. Майже всі з них ніколи раніше не говорили публічно [на цю тему]".

У X (колишній Twitter) 64-річний актор своєю чергою написав, що йому не дали достатньо часу – сім днів, за його словами – щоб відповісти на звинувачення "48-річної давнини", і що канал не надав йому "достатньо деталей для розслідування цих питань".

"Channel 4 відмовився на тій підставі, що вони вважають, що попросити дати відповідь протягом семи днів на нові, анонімні та неконкретні звинувачення є "справедливою можливістю" для мене спростувати будь-які звинувачення проти мене", – додав Спейсі.

Актор продовжив, що він "не буде сидіти склавши руки і піддаватись нападкам вмираючого каналу та одностороннього "документального фільму" про мене в їхніх відчайдушних спробах підняти рейтинги". "Кожного разу, коли мені давався час і відповідний майданчик для захисту, звинувачення не розглядалися і мене виправдовували", — написав він.

У заяві для Variety представники Channel 4 були лаконічні й заперечили заяву Кевіна Спейсі про недостатній час: "Спейсі без маски" транслюватиметься 6 та 7 травня. Кевіну Спейсі було надано достатню можливість відповісти".

Нижче трейлер першого фільму за шість років зі Спейсі у головній ролі: 

 

27.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Читомо. 23 травня росіяни вкотре обстріляли Харків та поцілили у палітурний цех друкарні "Фактор-друк". Загинуло семеро працівників підприємства, 21 людина...
Далее
23.05.2024
Співпраця United24 та Lego продовжується. Працівники української комунікаційної агенції та дизайнери данської компанії представили серію наборів Lego присвячених відомим українським пам'яткам архітект...
Далее
22.05.2024
Суспільне, посилаючись на сайт видання, повідомляє, що шведський журнал 20TAL присвятив свій новий номер українській літературі та сучасним українським письменникам. Як написано на сайті 20TAL: "№10/1...
Далее